ons team

Directie

Ed Somers
Ed Somers
Gedelegeerd Bestuurder
Stefan Vangronsveld
Stefan Vangronsveld
Gedelegeerd Bestuurder
Chantal Plancke
Chantal Plancke
Algemeen en Financieel Manager

Medewerkers Projectontwikkeling

Evy Fourier
Evy Fourier
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail evy@vestio.com
Sara Jadoulle
Sara Jadoulle
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail sara@vestio.com
Lisbeth Vangronsveld
Lisbeth Vangronsveld
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
Management Assistant
Alex Michils
Alex Michils
Commercieel Medewerker
PROJECTONTWIKKELING
CONSULTANT

Medewerkers Makelaardij

Luc Hermans
Luc Hermans
Commercieel Manager Makelaardij
Gsm +32 (0) 473 79 29 30
E-mail luc@vestio.com
Bilzen, Diepenbeek, Hoeselt,
Riemst, Zutendaal, Voeren
Anouk Barbe
Anouk Barbe
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 76 03 82
E-mail anouk@vestio.com
Bilzen
Maarten Delbroek
Maarten Delbroek
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 471 03 48 04
E-mail maarten@vestio.com
Genk, As, Oudsbergen,
Houthalen-Helchteren
Willem Janssen
Willem Janssen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 75 70 04
E-mail willem@vestio.com
Maasmechelen, Lanaken
Sven Vanholst
Sven Vanholst
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 499 16 57 11
E-mail sven@vestio.com
Diest, Halen, Herk-de-Stad,
Heusden-Zolder, Kermt, Lummen, Spalbeek
Stéphanie Odeurs
Stéphanie Odeurs
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 474 73 64 84
E-mail stephanie@vestio.com
Hasselt, Alken, Wellen
Sarah Nivelle
Sarah Nivelle
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 470 51 13 40
E-mail sarahnivelle@vestio.com
Tongeren, Heers, Herstappe, Gingelom
Nicky Schops
Nicky Schops
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 36 37 54
E-mail nicky@vestio.com
Pelt, Beringen, Lommel, Hechtel-Eksel, Hamont-Achel, Leopoldsburg, Tessenderlo, Mol en Balen
Karel Dullaers
Karel Dullaers
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 86 05 38
E-mail karel@vestio.com
Nieuwerkerken, Sint-Truiden, Borgloon, Kortessem, Zoutleeuw, Linter, Geetbets, Landen
Sanne Claesen
Sanne Claesen
Commercieel Medewerker
Backoffice
E-mail sanne@vestio.com
Raoul Wynants
Raoul Wynants
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 475 55 76 50
E-mail raoul@vestio.com
Bocholt, Bree, Kinrooi, Maaseik, Dilsen Stokkem, Oudsbergen

Projectleiders en calculator

Marc Vriamont
Marc Vriamont
Projectleider Coördinatie
Mario Bogaerts
Mario Bogaerts
Projectleider
Willem Janssen
Willem Janssen
Projectleider
Marc Jeuris
Marc Jeuris
Calculator
Koen Janssen
Koen Janssen
Projectontwikkelaar
Project Manager

Accountants en Financieel Medewerkers

Robby Cich
Robby Cich
Financieel medewerker,
Accounting
Marina Herteleer
Marina Herteleer
Financieel Medewerker,
Assistent Accounting
E-mail marina@vestio.com
Jonas
Jonas
Financieel Medewerker,
Finance en Accounting